Hry a Playstation

Hraní už mě táhlo od prvního setkání s počítačem Consul. Naštěstí jsem měl již v roce 1994 doma k dispozici PC a s ním samozřejmě spoustu her. Pamětníci určitě zatlačí slzu při vyslovení názvů her jako Prince of Persia, Golden Axe, Wolfenstein 3D a dalších. Nezanedbával jsem ani kamarády s Amigou, kde jsme hrávali multiplayer ve 3 – 4 hráčích na jedné obrazovce a užili jsme si opravdu hodně srandy. Počítače jsem samozřejmě využíval nejenom ke hraní, ale i práci a vzdělávání – viz např. učebnice HTML na těchto stránkách.

Dříve jsem byl zapálený hráč čistě PC her, který konzole vůbec neuznával a kritizoval. To se změnilo s nákupem „multimediálního centra“ jménem Playstation 3. Záhy jsem totiž zjistil, že po překonání problémů s používáním ovladače místo kombinace myš+klávesnice, je hraní na konzoli velmi pohodové. Už žádné ladění ovladačů, nastavení grafiky, neustálé upgrady hardwaru, zadávání licenčních čísel atp. Vložíte disk do mechaniky, natáhnete se před velkou televizi a hrajete 🙂

PSN ID:  Broe_cz

 

Playstation trofeje

Odkaz:   Statistiky mých přátel

 

Battlefield online statistiky

 

Hry pro PS3, které prodávám

Abych se doma neutopil v hromadách her, musím některé po dohrání prodat. To neznamená že by se jednalo o špatné hry. Všechny prodávané hry jsou v perfektním stavu a pokud není uvedeno jinak, pak jsou kompletně v angličtině (včetně manuálu).

http://www.gamebazar.cz/?profil=Broecz

 

 

Leave a Reply